Τελετή ορκωμοσίας Δημάρχου, Δημοτικών και Κοινοτικών Συμβούλων Δήμου Μοσχάτου-Ταύρου για τη νέα δημοτική περίοδο 2019-2023.
Η ορκωμοσία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 28 Αυγούστου 2019 στις 19.30 στο αμφιθέατρο του Πολιτιστικού Κέντρου του Δήμου μας «Θόδωρος Αγγελόπουλος», Σολωμού και Κωνσταντινουπόλεως στο Μοσχάτο.
Ο Δήμαρχος Μοσχάτου-Ταύρου
Ανδρεάς Γ. Ευθυμίου.![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLSu7XZRwNc1qajaHlcSJ5-ozRqxwUEN0mXajsUBN_X4ex-YD8_gZJGJbYgJAIniFgyyr4C3RCh8YKF8IIiw69xppgB2Ewf_iZQ1AL9XawlXNo_K7Ow_GpkWjsgPOLonzptkrYx-ABH3K2/s640/INVI_0719.jpg)
Πηγή
Η ορκωμοσία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 28 Αυγούστου 2019 στις 19.30 στο αμφιθέατρο του Πολιτιστικού Κέντρου του Δήμου μας «Θόδωρος Αγγελόπουλος», Σολωμού και Κωνσταντινουπόλεως στο Μοσχάτο.
Ο Δήμαρχος Μοσχάτου-Ταύρου
Ανδρεάς Γ. Ευθυμίου.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgLSu7XZRwNc1qajaHlcSJ5-ozRqxwUEN0mXajsUBN_X4ex-YD8_gZJGJbYgJAIniFgyyr4C3RCh8YKF8IIiw69xppgB2Ewf_iZQ1AL9XawlXNo_K7Ow_GpkWjsgPOLonzptkrYx-ABH3K2/s640/INVI_0719.jpg)
Πηγή
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου